TFT Samsung Odyssey G7 S27DG702EU 68,60cm (27")LED,2xHDMI,DisplayPort,SP
- Order number: 89760
- Supplier number: LS27DG702EUXEN
- EAN: 8806095723945
- Display resolution: 3840 x 2160 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 144 Hz
- Energy efficiency class (SDR): F
| Eigenschaften | |
| Format | 16:9 |
| Anschlüsse | |
| Sonstiges | |
| Energieverbrauch | |
| Kontrast | 1000:1 |
| Wandhalterung (VESA) | ja |
| Panel Typ | IPS |
| Blickwinkel horizontal | 178° |
| Blickwinkel vertikal | 178° |
| Farbe Gehäuse | schwarz |
| Skala Energieeffizienzklasse | A bis G |
| Bildschirm Diagonale (Zoll) | 27 |
| Energieeffizienzklasse | F |
| Video connections | 2xHDMI,DisplayPort |
| Screen resolution | 3840 x 2160 Pixel |
| Reaction time | 1 ms |
| Ergonomie | Höhe, pivot (Rotation), Drehung, neigung |
| Leistungsaufnahme im Bereitschaftszustand | 0,5 W |
| Display Typ | LCD |
| Leistungsaufnahme im Betriebszustand | 26 W |
| Helligkeit | 1000:1 |
| Bildschirm Diagonale (cm) | 68,6 cm (27") |
| Bildwiederholfrequenz | 144 Hz |
| Zubehör | DisplayPort, Leistung, USB |
| Modellbezeichnung | S27DG702EU |
NEW

- Display resolution: 3840 x 2160 pixels
- Response time: 5 ms
- Max. refresh rate: 60 Hz
- Energy efficiency class (SDR): G
Art. no.: 98875
NEW

- Display resolution: 3840 x 2160 pixels
- Response time: 5 ms
- Max. refresh rate: 60 Hz
- Energy efficiency class (SDR): G
Art. no.: 98875
NEW

- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 6 ms
- Max. refresh rate: 120 Hz
- Energy efficiency class (SDR): C
Art. no.: 98708
Price after login
NEW

Art. no.: 98514
Price after login

Art. no.: 98356
Price after login
NEW

Art. no.: 98616
Price after login

- Display resolution: 2560 x 1440 pixels
- Response time: 4 ms
- Max. refresh rate: 75 Hz
- Energy efficiency class (SDR): F
Art. no.: 98641
Price after login

- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 4 ms
- Max. refresh rate: 144 Hz
- Energy efficiency class (SDR): D
Art. no.: 98638
Price after login

- Display resolution: 3440 x 1440 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 180 Hz
- Energy efficiency class (SDR): F
Art. no.: 98636
Price after login

- Display resolution: 2160 x 3840 pixels
- Response time: 0.03 ms
- Max. refresh rate: 240 Hz
- Energy efficiency class (SDR): G
Art. no.: 98472
Price after login

- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 5 ms
- Max. refresh rate: 100 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
Art. no.: 89122
Price after login

- Display resolution: 2560 x 1080 pixels
- Response time: 5 ms
- Max. refresh rate: 100 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
Art. no.: 95774
Price after login

- Display resolution: 3840 x 2160 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 240 Hz
- Energy efficiency class (SDR): F
Art. no.: 93957
Price after login

- Recommended usage: Office
- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 91977
Price after login

- Display resolution: 3840 x 2160 pixels
- Response time: 5 ms
- Max. refresh rate: 60 Hz
- Energy efficiency class (SDR): G
Art. no.: 88120
Price after login

Art. no.: 76052
Price after login

- Recommended usage: Universal
- Interface: RF Wireless
- Keyboard layout: QWERTY
- Keyboard language: US International
Art. no.: 74722
Price after login

- Socket: LGA 1700
- Internal memory max.: 64 GB
- Chipset: Intel H610
- Form factor: micro ATX
Art. no.: 69340
Price after login
Viewed