TFT Philips Evnia 3000 34M2C3500L 86.36 cm (34")2xHDMI,DisplayPort
- Order number: 94203
- Supplier number: 34M2C3500L
- EAN: 8721038001945
- Display resolution: 3440 x 1440 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 180 Hz
- Energy efficiency class (SDR): F
| Eigenschaften | |
| Anschlüsse | |
| Sonstiges | |
| Energieverbrauch | |
| Wandhalterung (VESA) | ja |
| Panel Typ | IPS |
| Blickwinkel horizontal | 178° |
| Blickwinkel vertikal | 178° |
| Farbe Gehäuse | schwarz |
| Skala Energieeffizienzklasse | A bis G |
| Helligkeit | 300 cd/m2 |
| Energieeffizienzklasse | F |
| Format | 21:9 |
| Bildschirm Diagonale (Zoll) | 34 |
| Kontrast | 4000:1 |
| Ergonomie | neigung |
| Leistungsaufnahme im Bereitschaftszustand | 0,5 W |
| Display Typ | LCD |
| Bildwiederholfrequenz | 100 Hz |
| Leistungsaufnahme im Betriebszustand | 31 W |
| Screen resolution | 3440 x 1440 Pixel |
| Reaction time | 0,03 ms |
| Video connections | 2xHDMI, DisplayPort |
| Bildschirm Diagonale (cm) | 86.36 cm (34") |

- Capacity: 1.02 TB
- Form factor: M.2
- Interface: PCI Express 4.0
Art. no.: 88969
Price after login
Incoming

- GPU: GeForce RTX 5060
- Boost clock speed: 2535 MHz
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 8 GB
Art. no.: 91217

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 17.8 cm
Art. no.: 86702
Price after login

- Recommended usage: Office
- Interface: RF Wireless + Bluetooth
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 85007
Price after login

- Recommended usage: Office
- Interface: Bluetooth
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 71331
Price after login

- Interface: RF Wireless
- Resolution: 1000 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 40483
Viewed
