TFT BenQ ZOWIE XL2546X+ 61.2 cm (24.1")LED,3xHDMI,DisplayPort
- Order number: 98624
- Supplier number: 9H.LN1LB.QBE
- EAN: 4718755094712
- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Max. refresh rate: 280 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
| Eigenschaften | |
| Bildschirm Diagonale (Zoll) | 24 |
| Format | 16:9 |
| Anschlüsse | |
| Sonstiges | |
| Energieverbrauch | |
| Kontrast | 1000:1 |
| Wandhalterung (VESA) | ja |
| Panel Typ | IPS |
| Blickwinkel horizontal | 178° |
| Blickwinkel vertikal | 178° |
| Farbe Gehäuse | schwarz |
| Energieeffizienzklasse | E |
| Skala Energieeffizienzklasse | A bis G |
| Leistungsaufnahme im Bereitschaftszustand | 0,5 W |
| Reaction time | 0,5 ms |
| Ergonomie | Höhe, Drehung, Neigung |
| Leistungsaufnahme im Betriebszustand | 25 W |
| Screen resolution | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Anschlüsse Audio | Nein |
| Video connections | 3xHDMI,DisplayPort |
| Zubehör | DisplayPort |
| Bildwiederholfrequenz | 280 Hz |
| Helligkeit | 320 cd/m² |
| Display Typ | TN |
| Bildschirm Diagonale (cm) | 61.2 cm (24.1") |
| Modellbezeichnung | 9H.LN1LB.QBE |

- HDD capacity: 20 TB
- HDD size: 3.5"
- Interface: Serial ATA III
Art. no.: 98878
Price after login

Art. no.: 98907
Price after login

Art. no.: 81538
Price after login

- HDD capacity: 24 TB
- HDD size: 3.5"
- Interface: SAS
- Transfer rate: 12 Gbit/s
Art. no.: 98823
Price after login

- Total power: 750 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 70728
Price after login

- Interface: Bluetooth
- Resolution: 1000 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 98487
Price after login

- Total power: 300 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: TFX
Art. no.: 98238
Price after login

- Total power: 850 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 98734
Price after login

Art. no.: 95538
Price after login

- GPU: Radeon RX 9060 XT
- Boost clock speed: 3130 MHz
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 8 GB
Art. no.: 95877
Price after login

- GPU: GeForce RTX 5070 Ti
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 16 GB
Art. no.: 95865

- Total power: 1200 W
- Cabling type: Fully-Modular
- Certification: 80 PLUS Titanium
- Form factor: ATX
Art. no.: 95175
Price after login

- Socket: LGA 1700
- Internal memory max.: 64 GB
- Chipset: Intel C262
- Form factor: mini ITX
Art. no.: 95640
Price after login

- GPU: GeForce RTX 5070 Ti
- Boost clock speed: 2588 MHz
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 16 GB
Art. no.: 95562

- Total power: 1350 W
- Cabling type: Fully-Modular
- Certification: 80 PLUS Titanium
- Form factor: ATX
Art. no.: 93457
Price after login

- GPU: GeForce RTX 5060 Ti
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 16 GB
Art. no.: 93893

- Total power: 850 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX
Art. no.: 93468
Price after login

- Capacity: 1.02 TB
- Form factor: M.2
- Interface: PCI Express 5.0
Art. no.: 91135
Price after login

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 16 cm
- Max. graphics card length: 41.5 cm
Art. no.: 84517
Price after login

- Model: 5600GT
- Series: AMD Ryzen™ 5
- Cores: 6
- Socket: Socket AM4
- Boost frequency: 4.6 GHz
Art. no.: 80901

- Socket: LGA 1200 (Socket H5)
- Internal memory max.: 128 GB
- Chipset: Intel C252
- Form factor: micro ATX
Art. no.: 68700
Price after login

- Total power: 550 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 56536

- Capacity: 960 GB
- Form factor: 2.5"
- Interface: Serial ATA III
- Transfer rate: 6 Gbit/s
Art. no.: 55444
Price after login

- Capacity: 512 GB
- Form factor: 2.5"
- Interface: Serial ATA III
- Transfer rate: 6 Gbit/s
Art. no.: 44336
Price after login


