TFT AOC Gaming 24G4HRE 61cm (24")LED,2xHDMI,DisplayPort,SP
- Order number: 98689
- Supplier number: 24G4HRE
- EAN: 4038986142991
- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 200 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
| Eigenschaften | |
| Bildschirm Diagonale (Zoll) | 24 |
| Format | 16:9 |
| Anschlüsse | |
| Sonstiges | |
| Ergonomie | neigbar |
| Energieverbrauch | |
| Display Typ | LED |
| Wandhalterung (VESA) | ja |
| Blickwinkel horizontal | 178° |
| Blickwinkel vertikal | 178° |
| Energieeffizienzklasse | E |
| Skala Energieeffizienzklasse | A bis G |
| Leistungsaufnahme im Bereitschaftszustand | 0,3 W |
| Screen resolution | 1920 x 1080 Pixel |
| Reaction time | 1 ms |
| Leistungsaufnahme im Betriebszustand | 19 W |
| Kontrast | 80000000:1 |
| Farbe Gehäuse | Schwarz, Rot |
| Helligkeit | 1000:1 |
| Bildschirm Diagonale (cm) | 60,5 cm (23.8") |
| Panel Typ | Fast IPS |
| Video connections | 2xHDMI,DisplayPort,SP |
| Bildwiederholfrequenz | 200 Hz |
| Modellbezeichnung | 24G4HRE |
| Zubehör | AC, HDMI, DisplayPort |

Art. no.: 98356
Price after login

- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 180 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
Art. no.: 98443
Price after login

- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 200 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
Art. no.: 98202
Price after login

- Total power: 1000 W
- Cabling type: Fully-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX
Art. no.: 95281

- Interface: RF Wireless + USB Type-A
- Resolution: 32000 DPI
- Buttons quantity: 8
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 93346
Price after login

Art. no.: 80286
Price after login

- Memory: 32 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 2800 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 67577
Incoming

- Memory: 16 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 2800 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 67576

- Memory: 64 GB
- Memory type: DDR4
- Memory clock speed: 1600 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 67179
Price after login

- Capacity: 512 GB
- Form factor: M.2
- Interface: PCI Express 3.0
Art. no.: 61194
Price after login
Incoming
Incoming

- Capacity: 512 GB
- Form factor: M.2
- Interface: Serial ATA III
- Transfer rate: 6 Gbit/s
Art. no.: 44342
Viewed




