Mouse Logitech M196 Wireless graphite (910-007459) [B-Ware]
- Order number: 98487
- Supplier number: 910-007459 B-Ware
- Interface: Bluetooth
- Resolution: 1000 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
| Eigenschaften | |
| Abtastung | |
| Ergonomie | |
| Sonstiges | |
| Batterietyp | -, AA |
| Verbindungstyp | bluetooth |
| DPI Auflösung | 1000 dpi |
| Farbe | graphit |
| Breite (cm) | 60 mm |
| Abtastungstyp | IR LED |
| Gewicht | 76 g |
| FUAG Energiequelle | Batterien |
| Höhe (cm) | 100 mm |
| Tiefe (cm) | 38 mm |
| Anzahl Batterien | 1 |
| Ladetechnologie | Batteries |
| Batterien enthalten (Maus) | Ja |
| Batterietechnologie | Alkaline |
| Batteriekapazität | 2000 |

- HDD capacity: 20 TB
- HDD size: 3.5"
- Interface: Serial ATA III
Art. no.: 98878
Price after login

Art. no.: 98907
Price after login

Art. no.: 81538
Price after login

- HDD capacity: 24 TB
- HDD size: 3.5"
- Interface: SAS
- Transfer rate: 12 Gbit/s
Art. no.: 98823
Price after login

- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Max. refresh rate: 280 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
Art. no.: 98624
Price after login

- Total power: 750 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 70728
Price after login

- Total power: 300 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: TFX
Art. no.: 98238
Price after login

- Total power: 850 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 98734
Price after login

Art. no.: 95538
Price after login

- GPU: Radeon RX 9060 XT
- Boost clock speed: 3130 MHz
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 8 GB
Art. no.: 95877
Price after login

- GPU: GeForce RTX 5070 Ti
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 16 GB
Art. no.: 95865

- Total power: 1200 W
- Cabling type: Fully-Modular
- Certification: 80 PLUS Titanium
- Form factor: ATX
Art. no.: 95175
Price after login

- Socket: LGA 1700
- Internal memory max.: 64 GB
- Chipset: Intel C262
- Form factor: mini ITX
Art. no.: 95640
Price after login

- GPU: GeForce RTX 5070 Ti
- Boost clock speed: 2588 MHz
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 16 GB
Art. no.: 95562

- Total power: 1350 W
- Cabling type: Fully-Modular
- Certification: 80 PLUS Titanium
- Form factor: ATX
Art. no.: 93457
Price after login

- GPU: GeForce RTX 5060 Ti
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 16 GB
Art. no.: 93893

- Total power: 850 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX
Art. no.: 93468
Price after login

- Capacity: 1.02 TB
- Form factor: M.2
- Interface: PCI Express 5.0
Art. no.: 91135
Price after login

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 16 cm
- Max. graphics card length: 41.5 cm
Art. no.: 84517
Price after login

- Model: 5600GT
- Series: AMD Ryzen™ 5
- Cores: 6
- Socket: Socket AM4
- Boost frequency: 4.6 GHz
Art. no.: 80901

- Socket: LGA 1200 (Socket H5)
- Internal memory max.: 128 GB
- Chipset: Intel C252
- Form factor: micro ATX
Art. no.: 68700
Price after login

- Total power: 550 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 56536

- Capacity: 960 GB
- Form factor: 2.5"
- Interface: Serial ATA III
- Transfer rate: 6 Gbit/s
Art. no.: 55444
Price after login

- Capacity: 512 GB
- Form factor: 2.5"
- Interface: Serial ATA III
- Transfer rate: 6 Gbit/s
Art. no.: 44336
Price after login


