Mouse Cherry MW2310 2.0 wireless black (JW-T0320)
- Order number: 49822
- Supplier number: JW-T0320
- EAN: 4025112089978
- Interface: RF Wireless
- Resolution: 2400 DPI
- Buttons quantity: 6
- Form factor: Ambidextrous
| Eigenschaften | |
| Abtastungstyp | optisch |
| Abtastung | |
| Ergonomie | |
| Sonstiges | |
| Farbe | schwarz |
| Batterietyp | 2x AA, AA |
| Links/Rechtshänder | ja |
| DPI Schalter | ja |
| Abmessungen | 119,96 x 75,52 x 38,32 mm (Maus), 18 x 13,1 x 5,7 mm (Empfänger) |
| Anzahl der Tasten | 6;Scrollrad mit Tastenfunktion |
| Standby | bis zu 3 Jahre ohne Batteriewechsel |
| Tiefe (cm) | 120 mm |
| Verbindungstyp | RF Wireless |
| DPI Auflösung | 2400 DPI |
| Gewicht | 122 g |
| Höhe (cm) | 38,3 mm |
| Breite (cm) | 75,5 mm |
| FUAG Energiequelle | Batterien |
| Anzahl Batterien | 2 |
| HS-Code | 84716070 |
| Ladetechnologie | Batteries |

- GPU: GeForce RTX 5050
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 8 GB
Art. no.: 92822

- Capacity: 1 TB
- Form factor: M.2
- Interface: PCI Express 4.0
Art. no.: 86878

- Model: 265K
- Series: Intel Core Ultra 7
- Cores: 20
- Socket: FCLGA1851
- Boost frequency: 5.5 GHz
Art. no.: 85633

- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 27641
Price after login

- Total power: 850 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX
Art. no.: 86799
Price after login

- Model: i5-14500
- Series: Intel® Core™ i5
- Cores: 14
- Socket: LGA 1700
- Boost frequency: 5 GHz
Art. no.: 80249
Price after login

- Model: i7-14700
- Series: Intel® Core™ i7
- Cores: 20
- Socket: LGA 1700
- Boost frequency: 5.4 GHz
Art. no.: 80245
Price after login

- Model: i9-14900KF
- Series: Intel® Core™ i9
- Cores: 24
- Socket: LGA 1700
- Boost frequency: 6 GHz
Art. no.: 77376
Price after login

- Interface: RF Wireless + Bluetooth
- Resolution: 4000 DPI
- Buttons quantity: 5
- Form factor: Right-hand
Art. no.: 73944

- HDD capacity: 4 TB
- HDD size: 2.5"
- Interface: USB 3.0/2.0
Art. no.: 73697
Price after login

- Socket: LGA 1700
- Internal memory max.: 128 GB
- Chipset: Intel B760
- Form factor: micro ATX
Art. no.: 73202
Price after login

- Memory: 64 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 2800 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 72550
Price after login

- Total power: 500 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS
- Form factor: ATX
Art. no.: 68067
Price after login

- Memory: 32 GB
- Memory type: DDR4
- Memory clock speed: 3600 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 65578
Price after login

- GPU: GeForce GT 730
- Boost clock speed: 902 MHz
- Max. resolution: 3840 x 2160 pixels
- Memory: 2 GB
Art. no.: 64201

- Total power: 500 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: PS/2
Art. no.: 56488

- Recommended usage: Office
- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 52195
Price after login

- Memory: 16 GB
- Memory type: DDR4
- Memory clock speed: 3200 MHz
- Form factor: 260-pin SO-DIMM
Art. no.: 52549
Price after login

- GPU: GeForce GT 1030
- Boost clock speed: 1468 MHz
- Max. resolution: 4096 x 2160 pixels
- Memory: 2 GB
Art. no.: 51539
Price after login

- Total power: 700 W
- Cabling type: Semi-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 50378
Price after login

- Capacity: 960 GB
- Form factor: 2.5"
- Interface: Serial ATA III
- Transfer rate: 6 Gbit/s
Art. no.: 46506
Price after login

- Interface: RF Wireless
- Resolution: 1000 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Right-hand
Art. no.: 40480
Price after login

- Wearing style: Head-band
- Recommended usage: Office/Call center
- Cable length: 1.8 m
- Headphone frequency: 20 - 20000 Hz
- Sensitivity: 115 dB
Art. no.: 33035
Price after login

- Interface: USB Type-A
- Buttons quantity: 3
- Resolution: 1000 DPI
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 17940
Price after login

- Interface: RF Wireless
- Resolution: 1750 DPI
- Buttons quantity: 5
- Form factor: Right-hand
Art. no.: 39370
Price after login

- Interface: USB
- Resolution: 3600 DPI
- Buttons quantity: 6
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 50653
Price after login

- Interface: USB Type-A + PS/2
- Resolution: 1000 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 47659
Price after login

- Buttons quantity: 1
Art. no.: 88262
Price after login

- Interface: Bluetooth
- Resolution: 2000 DPI
- Buttons quantity: 7
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 87886
Price after login

- Interface: RF Wireless + Bluetooth
- Resolution: 3000 DPI
- Buttons quantity: 6
- Form factor: Right-hand
Art. no.: 73621
Price after login

- Interface: RF Wireless
- Resolution: 1200 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 51622
Price after login

- Interface: RF Wireless
- Resolution: 1200 DPI
- Buttons quantity: 6
- Form factor: Right-hand
Art. no.: 48678
Price after login

- Interface: USB Type-A + PS/2
- Resolution: 1000 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 43309
Price after login

- Interface: USB Type-A
- Resolution: 1600 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 39366
Price after login

- Interface: USB Type-A
- Resolution: 1200 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 35220
Price after login

