LogiLink Steckdosenadapter 1 x USB - PA0217
- Order number: 76245
- Supplier number: PA0217
- EAN: 4052792057027
| Leistungen | |
| Energie | |
| Allgemeines | |
| Eingangsfrequenz | 50/60 Hz |
| Produktfarbe | Schwarz |
| Aufladekompatibilität | Universal |
| Energiequelle | AC |
| Aufladetyp | Drinnen |
| Eingangsspannung | 100 - 240 V |
| Breite | 45 mm |
| Höhe | 61 mm |
| Tiefe | 45 mm |
| Gewicht | 40 g |

- Interface: RF Wireless + Bluetooth
- Resolution: 2000 DPI
- Buttons quantity: 5
- Form factor: Right-hand
Art. no.: 86795
Price after login

- Capacity: 64 GB
- USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Weight: 11 g
Art. no.: 67509

- Memory: 8 GB
- Memory type: DDR3L
- Memory clock speed: 1600 MHz
- Form factor: 204-pin SO-DIMM
Art. no.: 65917
Price after login

- Capacity: 256 GB
- Form factor: 2.5"
- Interface: Serial ATA III
- Transfer rate: 6 Gbit/s
Art. no.: 44335
Price after login

- Recommended usage: Home
- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 38246
Price after login

- Interface: USB Type-A
- Resolution: 800 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 26842
Price after login

- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 18623
Price after login
Viewed
